Software pro distributory léčivých přípravků

ALGIS

Společnost SoftPharm s.r.o. se zaměřuje na vývoj a správu softwaru pro distribuci léčiv. Hlavním produktem je informační systém ALGIS, který je úspěšně nasazen již více než 10 let ve všech distribučních společnostech holdingu Česká lékárnická a.s., především v jednom z největších distributorů léčiv v ČR společnosti Pharmos a.s..

Informační systém ALGIS je robustní dvouvrstvý systém postavený nad technologiemi společnosti Microsoft, MS SQL Server 2008, operační systém Windows Server 2012 a klientské operační systémy Windows XP, Windows 7, Windows 8.

Od počátku byl ALGIS vyvíjen především jako systém pro distribuci léčiv, je přizpůsobován narůstajícím potřebám zákazníků a upravován s ohledem na legislativu. Obsahuje mnoho užitečných funkcí, které umožní bezproblémové napojení systému na účetní programy, různé specializované vychystávací linky na skladech, zařízení PDA pro skladníky, nabízí rovněž spojení na webové služby dodavatelů, státní správy ( SUKL ) a současně nabízí dostatečnou škálu webových služeb pro komunikaci s jinými informačními systémy.

Microsoft Dynamics AX 2012

Kromě informačního systému ALGIS se věnujeme rovněž tvorbě a správě webových aplikací zaměřených na distribuci léčiv, především EShopu pro Pharmos a.s. a jiných interních částí portálu Pharmos a.s.

V současné době naše společnost připravuje na vývoj a správu informačního systému Microsoft Dynamics AX 2012.